fotobox-pro-stillbox-tekstil-fotograf-cekim-makinesi-2-copy HakkımızdaFotobox Pro ile Fotoğraf Çekim ihtiyaçlarınızın Tamamını Karşılayın

Fotobox Pro, kaliteli ürün fotoğraflarına ihtiyaç duyan amatör ya da profesyonel müşteriler için hem fotoğraf çekim sistemleri geliştirir hem de müşterilerinin fotoğraf ihtiyaçlarını doğrudan karşılar. 2012 yılında kurulan Fotobox Pro AR-GE ve üretim faaliyetlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 2015 yılında 150 adet ürün satışı ile müşteri beklentilerine olumlu cevap veren Fotobox Pro tamamen Türk malı ve üretimi olan ilk taşınabilir fotoğraf stüdio sistemidir.

Ayrıca 2017 yılında Fotobox Pro Stillbox Tekstil ürün çekim sistemini, F32 Plus mücevher fotoğraf çekim kutusunu ve ayakkabı sektörünün vazgeçilmezi F70 Plus ‘ı müşterilerine sunmuştur.

Profesyonel ürünlerimiz ile başta tekstil olmak üzere Türkiye’nin her yerine ve  Kuzey Avrupa, ABD ülkelerine ürün satışları gerçekleştirmiştir. 

Fotoğraf çekimi hizmetinde sadece tekstil ve tekstil aksesuarları ayakkabı, çanta, mücevher, gözlük vb. gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır.

Fotoğraf Çekim Hizmetlerimiz