Artboard-20-1-1500x806 Hakkımızda
Artboard-1-copy-12-600x836 Hakkımızda

Miraç Feyiz

Kurucu

Fotobox Pro ile Fotoğraf Çekim İhtiyaçlarınızın Tamamını Karşılayın

Fotobox Pro, kaliteli ürün fotoğraflarına ihtiyaç duyan amatör ya da profesyonel müşteriler için hem fotoğraf çekim sistemleri geliştirir hem de müşterilerinin tekstil dekupe fotoğraf çekimi ihtiyaçlarını doğrudan karşılar.

2012 yılında kurulan Fotobox Pro AR-GE, üretim faaliyetlerini kendi bünyesinde  geliştiriyor. Her geçen gün daha fazla önem kazanan e-ticaret pazarı için kolay ve profesyonel fotoğraf çekim sistemleri üretiyor.

Bir Fotobox Pro Satın Alın ve Kendi Fotoğraflarınızı Kendiniz Çekin

Gelişen e-ticaret pazarının gereği başta tekstil olmak üzere yüksek adetli üretim yapan müşterilerimizin yine yüksek adetli fotoğraf ihtiyaçlarını kendi kendilerine gidermeleri gerekmektedir. Fotobox Pro ürünleri ile en amatör kullanıcılar bile profesyonel ve hızlı fotoğraflar çekiyor.

Profesyonel ürünlerimiz ile başta tekstil olmak üzere Türkiye’nin her yerine ve  Kuzey Avrupa, ABD ülkelerine ürün satışları gerçekleştiriyoruz.

Tekstil ve tekstil aksesuarlarının yanında ayakkabı, çanta, mücevher, gözlük vb. gibi ürünlerin dekupe hayalet mankenli fotoğraflar çekiyoruz.

2023
Fotobox Pro 360 derece fotoğraf ve video çekebilen Türkiye’nin ilk otomasyonel fotoğraf çekim kutusu olarak üretildi.

2021
Fotobox Pro F80 büyük boyutları, kaliteli LED aydınlatması ile birçok farklı ürün fotoğraflarının çekimi için üretildi.

2019
Mankenli teksitl fotoğrafları için 158cm genişlik, derinlik 210 cm yüksekliği ile Fotobox Pro F210 üretildi. 

2017
Daha büyük ve ağır ürün fotoğraf çekimleri için Fotobox Pro F120 üretildi. LED arkaplan aydınlatması ile F70 Plus üretildi.

2016
Kuyum fotoğrafları için F32 Plus geliştiridi. Kesintisiz LED arka plan aydınlatması ile  beklentilerin ötesinde bir fotoğraf kalitesi sundu. Fotobox Pro Stillbox Lite tekstil fotoğraf çekim sistemi üretildi.

2015
Fotobox Pro Stillbox tekstil fotoğraf çekim sistemi geliştirildi ve üretildi.

2012

Fotobox Pro F32 ve F49 modelleri üretildi. Kağıt fonlu ve demonte yapısı ile 300 adeti aşkın satıldı.